ROZWIJAJ SIĘ
RAZEM Z NAMI

Daj się poznać

KARIERA

Pracownik Działu Serwisu

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DS/10/2017_POZ

Świadczymy usługi wsparcia technicznego bezpośrednio u klienta. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i takich, które chciałyby dopiero sprawdzić swoje możliwości, chętnych do pogłębiania wiedzy i nie bojących się wyzwań.

Obowiązki:

  • Diagnostyka, konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego
  • Usuwanie nieprawidłowości w działaniu systemów operacyjnych i aplikacjach użytkowych
  • Udział we wdrożeniach - wymiana i instalacja oraz relokacja sprzętu komputerowego
  • Instalacja i reinstalacja systemów operacyjnych oraz aplikacji
  • Inwentaryzacja sprzętu komputerowego

Wymagania:

  • Znajomość budowy komputera oraz zagadnień IT
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowy atut - doświadczenie w naprawach drukarek

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Określoną ścieżkę kariery uzależnioną od umiejętności oraz stażu pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT
  • Pracę ze sprzętem wiodących firm na rynku IT

Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

TALEX W LICZBACH:

0lat doświadczenia
0pracowników
0wdrożeń
Talex S.A., Talex S.A.
Talex S.A.

ul. Karpia 27d
61-619 Poznań, Poland
tel. +48 61 827 5500
fax +48 61 827 5599

KRS: 0000048779
NIP: 782-00-21-045
Regon: 004772751
Kapitał zakładowy: 3 000 092 pln