ROZWIJAJ SIĘ
RAZEM Z NAMI

Daj się poznać

KARIERA

Pracownik w Zespole Wsparcia Informatycznego

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. ZWI/11/2017_POZ

Poszukujemy osób do pracy w Zespole Wsparcia Informatycznego, zapewniającego bezpośrednie wsparcie dla użytkowników końcowych naszych Klientów w obszarze infrastruktury IT (wyposażenie i oprogramowanie stanowiskowe, urządzenia wielofunkcyjne, systemy łączności).

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych lub w systemie zgłoszeń, rejestracja przebiegu zgłoszenia
  • Zdalna diagnostyka problemów technicznych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Wsparcie i doradztwo dla użytkownika końcowego Klienta
  • Współpraca z pozostałymi zespołami wsparcia technicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym (ukończone lub w trakcie)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji narzędziowych z rodziny MS Office
  • Dobra orientacja w bieżących rozwiązaniach sprzętowych w zakresie stanowiskowego sprzętu komputerowego
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z użytkownikiem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne

Dodatkowymi atutami bedą:

  • Doświadczenie w pracy we wsparciu klienta (Service Desk, Help Desk, naprawy i konfiguracja komputerów, laptopów)
  • Znajomości systemów operacyjnych Linux
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami zdalnego wsparcia

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Umowę o pracę na pełen etat

Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)”.

TALEX W LICZBACH:

0lat doświadczenia
0pracowników
0wdrożeń
Talex S.A., Talex S.A.
Talex S.A.

ul. Karpia 27d
61-619 Poznań, Poland
tel. +48 61 827 5500
fax +48 61 827 5599

KRS: 0000048779
NIP: 782-00-21-045
Regon: 004772751
Kapitał zakładowy: 3 000 092 pln