ROZWIJAJ SIĘ
RAZEM Z NAMI

Daj się poznać

KARIERA

Inżynier systemów komputerowych

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. ZWU/11/2017_WRO

Obowiązki:

  • Praca w Zespole Wsparcia Użytkownika
  • Zdalne rozwiązywanie problemów informatycznych użytkowników Windows
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych - druga linia wsparcia
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • Bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników końcowych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sprzętowo – programowych
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi zdalnego wsparcia i masowych wdrożeń/instalacji
  • Skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętności aktywnego poszukiwania rozwiązań
  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów operacyjnych Windows 7/10
  • Doświadczenie w zakresie obsługi aplikacji biurowych (MS Office) i specjalistycznych
  • Pożądana podstawowa znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowej
  • Mile widziana znajomość: SCCM, Active Directory, DHCP, DNS
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)”.

TALEX W LICZBACH:

0lat doświadczenia
0pracowników
0wdrożeń
Talex S.A., Talex S.A.
Talex S.A.

ul. Karpia 27d
61-619 Poznań, Poland
tel. +48 61 827 5500
fax +48 61 827 5599

KRS: 0000048779
NIP: 782-00-21-045
Regon: 004772751
Kapitał zakładowy: 3 000 092 pln