ROZWIJAJ SIĘ
RAZEM Z NAMI

Daj się poznać

KARIERA

Inżynier systemowy/Projektant i analityk systemów komputerowych

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DTI-ZPIII/01/2018

Obowiązki:

  • Udział w projektach dotyczących szeroko pojętej infrastruktury informatycznej,
  • Wdrożenia rozwiązań informatycznych klasy Enterprise (rozwiązania wirtualizacyjne, serwery, macierze dyskowe, sieci SAN, backup centralny, de-duplikacja, rozwiązania wysokiej dostępności, Disaster Recovery),
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w ramach wsparcia dla Klientów,
  • Tworzenie dokumentacji projektowych i powykonawczych,
  • Udział w spotkaniach z klientami, prezentacje rozwiązań technicznych,
  • Techniczne wsparcie procesu sprzedaży w zakresie infrastruktury informatycznej.

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych,
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych (np. shell),
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Entuzjazm do pracy w obszarze integracji systemów i chęć do rozwoju własnych kompetencji,
  • Znajomość technologii wirtualizacyjnych np: VMware, Red Hat (KVM),
  • Prawo jazdy kategoria B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość konkretnych rozwiązań macierzy dyskowych,
  • Umiejętność konfiguracji przełączników sieci SAN,
  • Praktyczna znajomość zagadnień backupu centralnego,
  • Certyfikat VMware Certified Professional (VCP),
  • Inne certyfikaty związane z pracą na podobnym stanowisku (IBM, HP, Dell EMC, Oracle, Red Hat, Symantec, Microsoft).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z przeszło 25-letnią tradycją,
  • Udział w realizacji nietrywialnych projektów informatycznych,
  • Ciekawą pracę w zespole z najlepszymi specjalistami w kraju,
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz sprzętu klasy Enterprise,
  • Możliwość certyfikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133, poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

TALEX W LICZBACH:

0lat doświadczenia
0pracowników
0wdrożeń
Talex S.A., Talex S.A.
Talex S.A.

ul. Karpia 27d
61-619 Poznań, Poland
tel. +48 61 827 5500
fax +48 61 827 5599

KRS: 0000048779
NIP: 782-00-21-045
Regon: 004772751
Kapitał zakładowy: 3 000 092 pln