ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

ANALITYK SYSTEMOWY:

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DCT-ZAIT/07/2019_POZ

Zadania:

  • rozpoznawanie nowych obszarów biznesowych i technologii informatycznych.
  • zbieranie i analiza wymagań biznesowo-systemowych
  • analiza, tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowanych systemów informatycznych
  • opracowanie scenariuszy testów i odbioru oprogramowania
  • wykonywanie testów manualnych i automatycznych,
  • udział we wdrożeniach oraz utrzymaniu systemów,

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Benefity Sodexo
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

Nasze oczekiwania:

  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
  • wiedza z zakresu struktur JSON i XML,
  • umiejętność posługiwania się notacją UML lub BPMN,
  • umiejętność pracy z REST API,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i kreatywność w realizacji powierzonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • znajomość minimum jednego z języków: Javascript, Java, Python, C++,

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”