ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Inżynier Baz Danych / Developer
Systemów Przetwarzania Danych

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DIR-ZDS/06/2019_POZ

Zadania:

  • Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w praktyce,
  • Współtworzenie projektów wykorzystujących najnowsze technologie,
  • Dzielenie się wiedzą
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych w obszarze procesów i aktywności integracyjnych,
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • Modelowanie struktur danych,
  • Projektowanie, tworzenie i optymalizacja procesów przetwarzania danych,
  • Rozwój i utrzymanie baz danych,
  • Wsparcie techniczne zespołów programistycznych

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Benefity Sodexo
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Dostęp do zaawansowanej technologii
  • Przyjazna atmosfera
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych SQL i/lub NoSQL i/lub NewSQL (np.: Oracle Database, IBM DB2, PostgreSQL, MySQL, MariaDB, Apache Cassandra, MongoDB, Apache CouchDB, MemSQL,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętności programistyczne
  • Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Umiejętność pisania skryptów w Pythonie lub innym języku skryptowym w stopniu podstawowym
  • Umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”