ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Inżynier Service Desk (Linux)

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DRI/10/2018_POZ

Zakres zadań:

  • Administracja i utrzymanie serwerów z systemem Linux
  • Administracja i utrzymanie baz danych (Oracle, PostgreSQL, MariaDB i inne)
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z w/w systemami
  • Udział w projektach rozwojowych związanych z platformą Linux/Unix
  • Administracja i utrzymanie rozwiązań chmurowych SaaS
  • Tworzenie skryptów i rozwiązań automatyzujących procesy administracyjne
  • Aktualizacja dokumentacji systemów

 Pracując z nami nabierzesz doświadczenia i poszerzysz swoją wiedzę w zakresie:

  • Systemów operacyjnych z rodziny Linux
  • Administrowania profesjonalnymi systemami opartymi o open source
  • Chmur prywatnych
  • Uczestnictwa w projektach informatycznych dla dużych klientów

 Oczekiwania:

  • Dobra znajomość zagadnień administracji i utrzymania systemów Linux
  • Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Chęci rozwoju i podejmowania nowych wyzwań

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień administracji bazami danych Oracle
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość zagadnień uwierzytelnienia i autoryzacji oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i aplikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów potwierdzających znajomość przedmiotowych zagadnień
  • Pracę w gronie bardzo doświadczonych specjalistów
  • Możliwość udziału w projektach badawczo-rozwojowych
  • Możliwość kontynuowania kariery na stanowisku projektanta systemów.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.