ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Java Developer

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DTI-ZROD/07/2019_POZ

Zadania:

  • Implementowanie nowych funkcjonalności zgodnie z ustaleniami biznesowymi i konwencjami przyjętymi
    w projekcie
  • Analiza i modyfikacje istniejącego kodu, dodawanie funkcjonalności analogicznych do już istniejących
  • Analiza błędów w kodach aplikacji oraz wprowadzanie poprawek, w tym analiza dodatkowych elementów poza kodem źródłowym, np. baza danych, logi aplikacji
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych, na których podejmowane są decyzje o sposobie realizacji zadań oraz ustalana jest funkcjonalność biznesowa
  • Samodzielne wykonywanie zadań oraz wsparcie i konsultacje dla mniej doświadczonych programistów

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Benefity Sodexo
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

 Nasze oczekiwania:

  • Dobra umiejętność programowania w języku Java, w tym rozumienie zasad programowania obiektowego oraz znajomość ważniejszych elementów biblioteki standardowej Java
  • Znajomość podstaw webowych frameworków aplikacyjnych, w tym frameworka Spring/Spring Boot
    i powiązanych
  • Umiejętność wykorzystania ogólnodostępnych bibliotek narzędziowych, właściwych dla rozwiązywanych zagadnień programistycznych
  • Praktyczna znajomość i wykorzystywanie narzędzi programistycznych, takich jak: Git, Maven, JIRA, Swagger, Wiremock, edytor ze wsparciem dla języka Java itp.
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z testami automatycznymi
  • Praktyczna znajomość (wybranych) relacyjnych baz danych, języka SQL i narzędzi bazodanowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej, wyszukiwanie informacji oraz nazywanie elementów kodu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Silna chęć rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Staranność, sumienność i terminowość w realizacji zadań

   Mile widziane:

  • Znajomość podstaw technologii przeglądarkowych (HTML/JS/CSS) oraz technik programowania interfejsu użytkownika
  • Znajomość podstaw frameworków frontendowych, takich jak Angular, React, Vue
  • Umiejętność dokumentowania tworzonych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Podstawowa wiedza z zakresu DevOps, konteneryzacji, automatyzacji.

Skontaktuj się bezpośrednio z zespołem, do którego rekrutujemy.

tel. 532 743 032

mail: soft-info@talex.pl

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl.

Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”