ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Inżynier sieciowy

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DRI/01/2019_POZ

Obowiązki:

  • konsultacje techniczne w zakresie projektowania sieci LAN/WAN dla klientów Spółki,
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych,
  • zarządzanie zespołem wdrożeniowym,
  • projektowanie i wdrażanie sieci LAN/WAN,
  • zbieranie i analiza wymagań klienta,
  • tworzenie specyfikacji funkcjonalnych,
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z w/w sieciami i urządzeniami,
  • testy wdrażanych systemów,
  • prezentacja rozwiązań opartych na w/w systemach,
  • tworzenie dokumentacji projektowych,
  • raportowanie postępów prac.

Oczekiwania:

  • studia o profilu informatycznym, ekonomicznym lub pokrewnym,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania sieci LAN/WAN,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami LAN/WAN kluczowych producentów,
  • wysoka kultury osobista i umiejętności interpersonalne w kontakcie z klientem,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów technicznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie certyfikatów kluczowych producentów urządzeń LAN/WAN,
  • znajomość nowoczesnych technologii z zakresu bezpieczeństwa sieci (np. NGFW),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • świadczenia socjalne,
  • pracę w gronie doświadczonych koleżanek i kolegów,
  • możliwość udziału w projektach badawczo-rozwojowych,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami, sprzętem i oprogramowaniem kluczowych producentów,
  • możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.
Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.