ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy:  Warszawa

Nr ref. ZML/11/2018_WAW

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie sprzętu ze stanu magazynu
  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych

Wymagania:

  • Znajomość doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera (mile widziane)
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Świadczenia socjalne (Pakiet Sodexo, Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karnetów OKsyetem)

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.