Rozwijaj się razem z nami

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. ZSL/09/2021_POZ

Poszukujemy osoby, którą cechuje:

  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność, jak i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Zainteresowanie tematyką „miękkiego” HR

Twój zakres obowiązków:

  • Realizację projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT i nie tylko
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Zamieszczanie ogłoszeń na portalach pracy
  • Weryfikację i selekcję aplikacji
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • Prowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami
  • Administrację bazą kandydatów i jej aktualizację
  • Udział w projektach EB i targach pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub podczas studiów (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Doradztwo Zawodowe i Personalne lub inne pokrewne kierunki)
  • Znajomość dobrych praktyk rekrutacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • platforma do nauki języków obcych
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • przyjazna atmosfera
  • możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • szkolenia i certyfikaty
  • benefity Sodexo
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta sportowa Medicover Sport

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.