ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref: DL/08/2019_POZ

Zadania:

  • obsługa procesu sprzedaży
  • poszerzanie wiedzy w zakresie nowych technologii
  • dbałość o dobre kontakty z klientami w ramach realizowanych zadań
  • przygotowywanie ofert handlowych i nadzór nad ich realizacją
  • negocjacje handlowe
  • prawidłowe prowadzenie zleceń, właściwy opis dokumentów
  • kontakty z producentami, dostawcami sprzętu
  • obsługa systemów zamówień/sprzedaży
  • przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz zachowanie bezpieczeństwa informacji

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Benefity Sodexo
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży IT)
  • terminowość oraz dokładność
  • znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość
  • umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • chęć podnoszenia własnych kwalifikacji

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”