ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Specjalista Systemów IT - System Engineer

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. DIR-ZWA/08/2019_POZ

Zadania:

  • Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w praktyce
  • Współtworzenie projektów wykorzystujących najnowsze technologie
  • Projektowanie, tworzenie, rozwijanie i utrzymanie środowisk wg paradygmatu Infrastructure as Code
  • Automatyzacja i orkiestracja procesów informatycznych
  • Wsparcie techniczne zespołów programistycznych
  • Utrzymanie systemów informatycznych
  • Dzielenie się wiedzą
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Benefity Sodexo
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux/Unix i baz danych (PostgreSQL, MySQL, MariaDB)
  • Znajomość serwerów WEB (Nginx, Apache)
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT.
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu wirtualizacji (RHEV, KVM., Xen) i kontenerów (LXC, Docker, Kubernetes)
  • Praktyczna znajomość języka Python lub innego języka skryptowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętności programistyczne
  • Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”