Infrastruktura
Dzięki rozbudowanej infrastrukturze realizujemy zaawansowane projekty IT

dla wymagających klientów na terenie całego kraju.
„Dwa ośrodki Data Center, sieć magazynów w całym kraju, własna flota oraz wypracowany przez lata system zarządzania pozwalają nam realizować nawet najbardziej złożone projekty na terenie całej Polski”.
Adrian Ziętkiewicz
Dyrektor ds. wsparcia i serwisu
w Talex SA od 2007 roku

Nasze ośrodki Data Center

Posiadamy dwa ośrodki Data Center położone w bezpiecznych lokalizacjach w Poznaniu i we Wrocławiu.
Nasze ośrodki, jako jedyne w Polsce, spełniają rygorystyczne wymogi normy EN 50600 klasy IV.

Nasze oddziały

Główna siedziba Spółki mieści się w Poznaniu. Posiadamy również 15 oddziałów regionalnych wraz z magazynami w całej Polsce: w Białymstoku, Bielsko-Białej, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Doskonale zorganizowane zaplecze logistyczno-serwisowe oraz blisko 500 pracowników pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu IT oraz dostarczać naszym klientom sprzęt w ramach usługi rolloutu na terenie całego kraju.

Centra logistyczne

Sieć kilkunastu oddziałów w całym kraju to łącznie ponad 3 000 m² powierzchni zarezerwowanej dla naszych partnerów biznesowych. Mamy własne, wypracowane przez lata i wspierane przez autorskie aplikacje zasady zarządzania zleceniami oraz zasobami, co pozwala szybko i sprawnie wspierać bieżącą działalność naszych klientów bez względu na lokalizację. Jednocześnie, przeszkolona kadra inżynierów IT zatrudnianych przez Talex, doświadczona w realizacji największych rolloutów w kraju, gwarantuje powodzenie nawet najbardziej wymagających projektów infrastrukturalnych.

Nasza flota

Nasza flota składa się z nowoczesnych samochodów dostawczych, wyposażonych w GPS i zamykaną przestrzeń bagażową. Nasi kierowcy mają wiele lat doświadczenia w zabezpieczaniu i transporcie sprzętu komputerowego oraz nośników danych, dzięki czemu możemy zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę na terenie całego kraju. W celu ochrony środowiska, na terenie największych miast wykorzystujemy samochody elektryczne, a w trakcie swojej pracy wszyscy nasi kierowcy używają programów do eco-drivingu.

Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem