Business Analyst
Poznań/Wrocław/Warszawa

Miejsce pracy: Poznań/Wrocław/Warszawa

Nr ref. BA/06/2022_POZ

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.
Do grona naszych klientów należą firmy z sektora finansowego, e-commerce, automotive i innych.
Talex świadczy szeroki wachlarz usług IT w obszarze Data Center, integracji systemów IT, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu usług Helpdesk i Service Desk.
Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 2500 projektów informatycznych. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie kompleksowego wsparcia IT.

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika będzie należało:
  • Analiza biznesowa i systemowa
  • Analiza wymagań funkcjonalnych, prowadzona na podstawie dokumentacji i/lub bezpośrednich ustaleń z klientem
  • Wprowadzanie zmian, nadzorowanie oraz proponowanie rozwiązań aplikowanych do konkretnego projektu
  • Definiowanie potrzeb oraz określenie jakie funkcjonalności należy uwzględnić w oprogramowaniu
  • Projektowanie i development procesów biznesowych (w tym integracja z systemami zewnętrznymi)
  • Tworzenie dokumentacji
  • Udział w testach
  • Prace utrzymaniowe w systemie Wniosków (zapewnienie właściwego działania systemu, realizacja zgłoszeń, analiza logów, prace usprawniające)

Wymagania wobec kandydata

  • Umiejętności analityczne (analiza biznesowa i systemowa)
  • Znajomość / doświadczenie w definiowaniu procesów biznesowych i/lub notacji używanych do ich opisu
  • Znajomość / doświadczenie SQL
  • Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
  • Umiejętność pisania dokumentacji
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do ciągłego rozwoju umiejętności
  • Odpowiedzialność (praca w trybie zadaniowym)
  • Kreatywność (zdolność do poszukiwania najbardziej optymalnych rozwiązań)
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość Java (backend)
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość JavaScript (frontend) + mile widziana znajomość Vue JS
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość HTML
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość GIT
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość REST API (w tym znajomość formatu JSON)

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Dostęp do zaawansowanych technologii oraz renomowanego sprzętu IT
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Benefity Sodexo
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową OK System
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

Jesteś zainteresowany ofertą?

Korzyści pracy w Talex

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Indywidualna ścieżka kariery
Przejrzysty proces rekrutacji
Brak dress code
Platforma do nauki języków obcych
Benefity Sodexo
Przyjazna atmosfera w pracy
Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem