Młodszy specjalista ds. nadzoru sieci i systemów IT
Poznań

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.
Do grona naszych klientów należą firmy z sektora finansowego, e-commerce, automotive i innych.
Talex świadczy szeroki wachlarz usług IT w obszarze Data Center, integracji systemów IT, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu usług Helpdesk i Service Desk.
Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 2500 projektów informatycznych. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie kompleksowego wsparcia IT.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Monitorowanie sieci oraz systemów klienckich
  • Wsparcie techniczne w zakresie I i II linii
  • Monitorowanie oraz nadzór nad poprawnym działaniem systemów oraz infrastruktury technicznej w Data Center
  • Konfiguracja systemów monitoringu
  • Obsługa systemów Kontroli Dostępu, SSWiN oraz Ppoż
  • Prace manualne przy urządzeniach IT: serwery, switche itp

Nasze wymagania:

  • Gotowość oraz brak przeciwwskazań do pracy zmianowej
  • Wykształcenie minimum średnie (technik IT) bądź absolwent uczelni wyższej/student zaoczny (preferowane kierunki Informatyka, Elektronika i Telekomunikacja, Elektrotechnika, pokrewne)
  • Znajomość topologii oraz technologii wykorzystywanych w sieciach komputerowych
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows/Linux
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: Znajomość protokołów zarządzania i monitorowania sieciami (snmp/wmi)
  • Mile widziane: Znajomość systemów monitorujących (Zabbix/ Netcrunch /Nagios/inne)
  • Mile widziane: Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane: Doświadczenie przy pracach związanych z podłączaniem i konfigurowaniem serwerów różnych firm i urządzeń sieciowych

Co oferujemy:

  • Dostęp do zaawansowanych technologii oraz renomowanego sprzętu IT
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Benefity Sodexo
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Medicover Sport
  • Platformę do nauki języków obcych

Jesteś zainteresowany ofertą?

Korzyści pracy w Talex

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Indywidualna ścieżka kariery
Przejrzysty proces rekrutacji
Brak dress code
Platforma do nauki języków obcych
Benefity Sodexo
Przyjazna atmosfera w pracy
Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem