Pre-sales Specialist
Poznań/Wrocław

Miejsce pracy: Poznań, Wrocław

Nr ref. PS/06/2022_POZ

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.
Do grona naszych klientów należą firmy z sektora finansowego, e-commerce, automotive i innych.
Talex świadczy szeroki wachlarz usług IT w obszarze Data Center, integracji systemów IT, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu usług Helpdesk i Service Desk.
Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 2500 projektów informatycznych. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie kompleksowego wsparcia IT.

Opis stanowiska

Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży bądź pokrewnym, w tym doświadczenie związane z generowaniem leadów w firmie związanej z branżą IT
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnej komunikacji z klientami
  • Doświadczenie w kontaktach B2B
  • Komunikatywność, doskonała organizacja własnej pracy i zadań, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z automatyzacji kontaktów
  • Umiejętności swobodnej rozmowy z klientem
  • Mile widziane: zainteresowanie branżą IT i nowymi technologiami
  • Mile widziana: chęć poznawania nowych rozwiązań i narzędzi internetowych

Zadania:

  • Projektowanie i prowadzenie kampanii generowania leadów,
  • Samodzielne wyszukiwanie i klasyfikowanie kontaktów,
  • Realizowanie działań typu cold mailing, cold calling z wykorzystaniem narzędzi internetowych ułatwiających dotarcie do klienta
  • Wdrażanie działań optymalizujących kampanie
  • Działania związane z budowaniem wizerunku firmy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w gronie doświadczonych koleżanek i kolegów,
  • Niezbędne narzędzia (np. telefon, laptop)
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych dla dużych klientów,
  • Przyjazną atmosferę pracy w otwartym i kreatywnym zespole,
  • Wykorzystywanie w praktyce najnowszych technologii z zakresu oprogramowania, systemów operacyjnych oraz systemów przetwarzania danych,
  • Elastyczne godziny pracy.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Korzyści pracy w Talex

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Indywidualna ścieżka kariery
Przejrzysty proces rekrutacji
Brak dress code
Platforma do nauki języków obcych
Benefity Sodexo
Przyjazna atmosfera w pracy
Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem