lew3

Dlaczego warto inwestować w chmurę?

2 marca 2020

Talex SA gościł w swoich progach przedstawicieli Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan oraz Polsko - Niemieckie Koło Gospodarcze w Poznaniu. Temat przewodni spotkania: Dlaczego warto inwestować w chmurę? - zgromadził ponad 60 osób.

Nasi goście rozpoczęli wizytę od zwiedzania TALEX DATA CENTER oraz istotnej dla spółki infrastruktury, w tym Biur Zapasowych, Działu Obsługi Klienta i Rollout Factory.

Prezes Janusz Gocałek wygłosił prelekcję dot. usług chmurowych, bazując na wieloletnim doświadczeniu, jakie zdobyło w tym zakresie TALEX DATA CENTER, które spełnia obecnie najwyższe standardy w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa, w tym wynikające z wymagań stawianych przez regulatorów, takich jak KNF. Jako jedyni w Polsce posiadamy dwa ośrodki przetwarzania danych: w Poznaniu i Wrocławiu certyfikowane zgodnie ze standardem EN 50600.

Zaprezentowana w prelekcji wizja  Talex Cloud for Financial Industry - platformy usług chmurowych osadzona jest na platformach branżowych (np. dla sektora finansowego) z uwzględnieniem platform aplikacyjnych.

Po części merytorycznej w kuluarach toczyły się ożywione dyskusje do późnych godzin wieczornych. Możemy więc uznać spotkanie za bardzo udane!


Powrót do aktualności