redhat_www_logo_long.jpg

TALEX został Red Hat Premier Business Partner!

10 maja 2021

Talex jest Partnerem firmy Red Hat – światowego lidera w dziedzinie rozwoju oprogramowania open source przeznaczonego dla przedsiębiorstw i organizacji. Dzięki posiadanemu statusowi partnerskiemu oraz umiejętnościom naszych inżynierów, TALEX może zaproponować nie tylko bardzo dobre warunki  zakupu subskrypcji, ale też skutecznie wdrożyć rozwiązania technologiczne i biznesowe w oparciu o produkty Red Hat.

Red Hat Solution Provider Partner Program to wielopoziomowy model partnerski, którego celem jest oferowanie partnerom zasobów potrzebnych do rozwijania ich praktyk open source i łatwiejszego opracowywania otwartych rozwiązań. Istnieją trzy różne poziomy partnerskie: Ready, Advanced, Premier. Każdy poziom oferuje określone korzyści. Partnerzy mogą przejść na wyższy poziom, aby skorzystać z dodatkowych zasobów w miarę podnoszenia swoich umiejętności w zakresie rozwiązań Red Hat.

Najwyższy status - Premier jest przeznaczony dla partnerów, którzy mają strategiczną relację z firmą Red Hat i którzy wnoszą największy wkład w Red Hat i ekosystem partnerów Red Hat. Partnerzy biznesowi Premier mają najwyższy poziom widoczności w firmie Red Hat i na rynku.

Red Hat oferuje trzy główne obszary specjalizacji, które pomagają klientom łatwo określić, kim są partnerzy Red Hat, co robią i w jakim obszarze można skorzystać z ich pomocy.

Talex uzyskał dwie specjalizacje - Cloud Infrastructure oraz Data Center Infrastructure:

  • Specjaliści ds. infrastruktury centrów danych koncentrują się na niezawodności głównych systemów i poprawie elastyczności dla ich przyszłej rozbudowy.
  • Specjaliści ds. infrastruktury Cloud skupiają się na problemach klientów w tworzeniu lub zarządzaniu chmurami prywatnymi, publicznymi i hybrydowymi.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w obszarze Cloud Infrastruckture lub Data Center Infrastructure, zapraszamy do kontaktu: ekspert@talex.pl

Powrót do aktualności