ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Administrator systemów Linux

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. ASL/06/2022_POZ
O NAS:
Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.
Do grona naszych klientów należą firmy z sektora finansowego, e-commerce, automotive i innych.
Talex świadczy szeroki wachlarz usług IT w obszarze Data Center, integracji systemów IT, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu usług Helpdesk i Service Desk.
 Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 2500 projektów informatycznych. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie kompleksowego wsparcia IT.

Główne zadania na stanowisku:

  • Administracja serwerami Linux (RedHat/CentOS)
  • Administracja oraz tworzenie zapytań PostgreSQL oraz MariaDB
  • Automatyzacja konfiguracji i zadań administracyjnych
  • Utrzymywanie ciągłości działania systemów informatycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Wsparcie partnerów biznesowych w rozwiązywaniu problemów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemów Linux
  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux (RedHat/CentOS)
  • Bardzo dobra znajomość Bash oraz Python
  • Wiedza z zakresu sieci, LDAP, DNS
  • Umiejętność wykorzystywania innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • Znajomość Języka Angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dzielenie się wiedzą
  • Doświadczenie w codziennej pracy z systemami Linux

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność administrowania bazami danych Oracle

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Dostęp do zaawansowanych technologii oraz renomowanego sprzętu IT
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Benefity Sodexo
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową OK System
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.