ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

.Net Backend Developer

Nr ref. NB_POZ/05/2022

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ludzi otwartych na nowe technologie, lubiących doskonalić swoje umiejętności.

Pracując w Talex, pracujesz z organizacjami takimi jak Santander, Volkswagen, Allegro czy Media Expert. W skład portfolio świadczeń wykonywanych przez Talex wchodzą usługi chmurowe i kolokacyjne wykonywane w naszych ośrodkach Talex Data Center, integracje systemów IT, software development oraz outsourcing usług Helpdesku i Serwisu IT.

Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy około 300 pracowników, zakończyliśmy 2500 projektów IT, zaimplementowaliśmy napisane przez nas aplikacje ponad 100 razy i obsługujemy ponad

30 000 zgłoszeń wsparcia miesięcznie. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje związane z procesem kompleksowego wsparcia IT.

Główne zadania na stanowisku:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie aplikacji, w tym implementacja testów automatycznych
  • Implementacja aplikacji w obszarze backend: usługi dla frontend, komunikacja i integracja z systemami zewnętrznymi
  • Utrzymanie i modyfikacje istniejących aplikacji

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość technologii .NET (.NET Core, .NET Framework, Entity Framework, ASP.NET, Razor, Blazor, NUnit)
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów REST-API i korzystaniu z usług RESTful
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL, Postgres)
  • Znajomość wybranych technologii powiązanych (np. Git, MQ, OAuth2, Camunda, SonarQube, CI/CD)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość technologii webowych (HTML/CSS/JS)
  • Znajomość zwinnych metodyk realizacji projektów
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych realizowanych z wykorzystaniem ww. technologii

Co zyskasz pracując z nami:

  • stabilne zatrudnienie
  • Współpraca z naszymi ekspertami
  • Udział w projektach dla międzynarodowych klientów
  • Praca w ciągle rozwijającej się firmie, z bogatym doświadczeniem i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
  • Dostęp do nowoczesnego biura i narzędzi potrzebnych do optymalnego wykonywania pracy
  • Dołączenie do profesjonalnego zespołu pracującego w niekorporacyjnej atmosferze
  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. prywatnej opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, karty Medicover Sport, dodatkowych świadczeń Sodexo, oraz możliwość nauki języków obcych na platformie e-learningowej

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres pracuj@talex.pl. z nr referencyjnym w temacie

Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.