Administrator sieci
Poznań

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.
Do grona naszych klientów należą firmy z sektora finansowego, e-commerce, automotive i innych.
Talex świadczy szeroki wachlarz usług IT w obszarze Data Center, integracji systemów IT, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu usług Helpdesk i Service Desk.
Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 2500 projektów informatycznych. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie kompleksowego wsparcia IT.

Opis stanowiska:

Główne zadania na stanowisku:
  • Praca w Zespole Administratorów Systemów IT.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.
  • Projektowanie nowych rozwiązań z zakresu szeroko pojętego Data Center.
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania.
  • Bezpośrednie wsparcie techniczne klientów z zakresie łączności z Data Center
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, procedur itp.

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii sieciowych z zakresu budowy sieci lokalnych, kampusowych i rozległych
  • Bardzo dobra znajomość protokołów routingu EIGRP,OSPF i BGP4
  • Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego rozwiązania Firewall/IPS
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sieciowych z zakresu sieci LAN,WAN i firewall
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalających na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Chęć poszerzenia wiedzy o rozwiązania techniczne z zakresu: storage, wirtualizacja, backup, Cloud Computing, SDN
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętności aktywnego poszukiwania rozwiązań
  • Umiejętność pracy w sytuacja stresogennych
  • (opcjonalnie) Znajomość Firewall Cisco ASA lub Juniper SRX
  • (opcjonalnie) Znajomość rozwiązań LAN/WAN Cisco lub Juniper
  • (opcjonalnie) Znajomość rozwiązań wirtualizacji serwerów Vmware lub KVM
  • (opcjonalnie) Znajomość dowolnego z systemów automatyzacji konfiguracji
  • (opcjonalnie) Język angielski na poziomie komunikatywnym

Co oferujemy:

  • Pracę w ciągle rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Współpraca z naszymi ekspertami
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w otwartym i kreatywnym zespole pracującym w niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • Platformę do nauki języków obcych

Jesteś zainteresowany ofertą?

Korzyści pracy w Talex

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Indywidualna ścieżka kariery
Przejrzysty proces rekrutacji
Brak dress code
Platforma do nauki języków obcych
Benefity Sodexo
Przyjazna atmosfera w pracy
Talex Data Center Poznań
Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem
Napisz do naskontakt(at)talex(dot)pl