Usługi

Talex SA to polska spółka świadcząca usługi IT dla firm. Trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować kompleksową, elastyczną ofertę dostosowaną do potrzeb klientów działających w różnych branżach. Specjalizujemy się w usługach Data Center, Outsourcingu IT oraz Software Development.

Usługi Talex Data Center

Posiadamy dwa obiekty Data Center, znajdujące się w Poznaniu oraz Wrocławiu. Oba mają certyfikaty 4 klasy normy EN 50600. Są to dokumenty potwierdzające najwyższe standardy w kwestii bezpieczeństwa oraz stabilności energetycznej. W ramach centrum przetwarzania danych oferujemy Kolokację oraz Cloud Computing.

Outsourcing IT

Dzięki usługom outsourcingu klient nie musi powierzać własnym pracownikom zadań związanych z administrowaniem systemami centralnymi czy usuwaniem awarii. Może korzystać z pomocy zespołów HelpDesku, ServiceDesku oraz Serwisu wyjazdowego. Gdy pojawi się potrzeba kompleksowej wymiany sprzętu i oprogramowania, ma do dyspozycji usługę rolloutu.

Software Development

W ramach świadczonych usług IT dla firm stawiamy na rozwiązania dedykowane do potrzeb konkretnego klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć oprogramowanie wspierające procesy zachodzące wewnątrz przedsiębiorstw, wpływające na komfort oraz efektywność jego pracy. Wykorzystywane przez nas metodyki zwinne sprawiają, że klient ma nieustanną kontrolę nad rozwojem projektu.