Talex SA – odpowiedzialny pracodawca
Talex SA to firma działająca w branży informatycznej od ponad 30 lat. Wieloletnie doświadczenie
pozwoliło nam wykształcić wysoką kulturę organizacyjną oraz stać się odpowiedzialnym pracodawcą.
Dbamy o to, by współpraca opierała się na partnerstwie i dialogu. Takie podejście umożliwiło nam wypracowanie przyjemnej niekorporacyjnej atmosfery.
Obecnie zatrudniamy prawie 300 pracowników, dzięki którym możemy poszczycić się jednym z najlepszych zespołów ekspertów na polskim rynku usług informatycznych. Ludzie to dla nas największy kapitał. Dzięki nim każdego dnia możemy z odwagą i konsekwencją rozwijać najbardziej ambitne projekty. Bierzemy odpowiedzialność zarówno za nasze usługi, jak i ciągły rozwój pracowników, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Najlepszym specjalistom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach. Cenimy pracę zespołową, indywidualne podejście i otwartość na zmiany, jak również rodzinną atmosferę niespotykaną w innych dużych firmach technologicznych.

Jeśli masz podobne wartości, dołącz do nas!
Sandra Witczak
Specjalista ds. Personalnych
Dział Human Resources

Praca w Talex – dbamy o pracownika

Swoim pracownikom zapewniamy możliwości rozwoju oraz udziału w ambitnych projektach, łączących w sobie działania z różnych specjalizacji. Dajemy szansę na realizowanie ambicji, gwarantując interesujące ścieżki kariery, szanse na zdobywanie nowych umiejętności oraz kompetencji.

Wyznajemy zasadę Work&Life Balance, wprowadzając ją w życie na kilku płaszczyznach. Dajemy pracownikom możliwość realizowania swoich obowiązków w formie hybrydowej, w elastycznych godzinach pracy. Ponadto zapewniamy bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, obejmujących karnety sportowe, dostęp do platformy do nauki języków obcych, ubezpieczenia grupowe
i nie tylko.

Nasi pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, w wybranej przez nich formie. Chętnie współpracujemy zarówno w oparciu
o Umowę o pracę, jak i kontakt B2B.

Korzyści pracy w Talex

Szeroki wybór
benefitów
Elastyczne godziny
pracy
Indywidualna
ścieżka rozwoju
Praca przy ambitnych
projektach
Niekorporacyjna
atmosfera
Brak dress
code
Stabilność
i bezpieczeństwo
Rozwój Twoich
pomysłów

Praca Talex – usługi Data Center, outsourcing IT i software development

Jesteśmy rodzimą spółką, działającą w oparciu o polski kapitał. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w branży IT. Posiadamy nowoczesne obiekty Data Center oraz biurowce, znajdujące się w zielonym i cichym zakątku Poznania oraz Wrocławia. Każdy budynek jest dobrze wyposażony i posiada zaplecze socjalne, które pozwala na wydajną pracę oraz relaks w trakcie przerw.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Przesłanie aplikacji
Nasze oferty pracy możesz znaleźć bezpośrednio na stronie,
w serwisach ogłoszeniowych oraz na LinkedIn.Jeśli wśród nich nie ma takiej, która odpowiadałaby Twoim oczekiwaniom, mimo wszystko prześlij nam swoje CV.
Odezwiemy się, gdy tylko będziemy poszukiwać kandydata
z Twoimi kwalifikacjami.
2. Selekcja nadesłanych
formularzy
Po złożeniu aplikacji pozostaje
Ci jedynie czekać.Nasi rekruterzy zapoznają się ze wszystkimi zgłoszeniami i dokonują starannej selekcji kandydatów.Jeśli Twoje kompetencje odpowiadają aktualnym potrzebom, niebawem odezwiemy się i zaprosimy Cię na spotkanie w oddziale Talex SA.
3. Spotkanie rekrutacyjne
Rozmowa stanowi kluczowy element procesu rekrutacyjnego
i jest okazją do wzajemnego poznania się. Dbamy o to, by spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące życia firmy, Twoich przyszłych obowiązków czy szczegółów współpracy.
4. Decyzja o zatrudnieniu
Po pomyślnym przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, przed Tobą ostatni, finalny krok do zatrudnienia w Talex SA – podpisanie umowy.
Rozumiemy, że kwestie formalne mogą wydawać się zawiłe, dlatego bardzo chętnie pomożemy Ci w ich dopełnieniu i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Zostaw swoje CV lub kontakt Linkedin

Przejdź do formularza

Sprawdź aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy
Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem