DELL Isolated Recovery w Talex Data Center
Ostatnia linia obrony przed cyberprzestępcami

Izolacja to klucz do bezpieczeństwa Twojej firmy

Dane Twojej firmy to najważniejsza waluta gospodarki internetowej. Dzięki rozwiązaniu Dell EMC Isolated Recovery w Talex Data Center, umieścisz ich złotą kopię w prawdziwym skarbcu.

Rozwiązanie umożliwia bezpieczne przechowywanie kopii zapasowych w fizycznie i logicznie oddzielonym środowisku, niedostępnym dla niepowołanych osób. Dzięki temu, kiedy Twoja organizacja zostanie zaatakowana, zawsze masz pewność, że firmowe dane są bezpieczne.

Kluczowe elementy rozwiązania Dell EMC Isolated Recovery

Izolacja
fizycznie odizolowane środowiska w Talex Data Center.

Kopiowanie danych i „Air Gap”
Replikacja i automatyczne odcięcie komunikacji LAN/IP.

Kontrola integralności i alarmowanie
Wykluczenie możliwości infekcji złośliwym oprogramowaniem i wywoływanie wczesnych alarmów.

Odtwarzanie i naprawa
Odzyskanie 100% danych.

Aż 90% cyberataków umotywowana jest finansowo

Straty w wyniku ataków hakerskich liczone są w setkach tysięcy złotych. Zapłacenie okupu wcale nie gwarantuje pełnego odzyskania danych, o czym przekonało się aż 41% firm*

Skorzystaj z rozwiązania Isolated Recovery i zabezpiecz się przed zagrożeniami wirtualnego świata.

*Hiscox Cyber Readines Report 2022, Ransomware update

Talex Data Center - Twój skarbiec

Skorzystaj z rozwiązania Dell EMC Isolated Recovery i umieść dane w najbezpieczniejszym Data Center w Polsce.

Talex Data Center zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oba centra danych, jako jedyne w Polsce, posiadają międzynarodowy certyfikat ISO/IEC 22237 w najwyższej klasie. Spełnienie norm certyfikatu gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo.

Dane - najcenniejsze zasoby Twojej firmy

Bezpieczeństwo danych to fundament sukcesu biznesowego. Chroniąc zasoby przed cyberprzestępczością, chronisz swoją reputację, klientów i przyszłość firmy. Inwestycja w ochronę danych oznacza stały rozwój i buduje Twoje zaufanie na rynku.

Sebastian Świgoń – Project Manager w Talex S.A.

Formularz kontaktowy

  Talex S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27D w Poznaniu (61-619) jest administratorem Twoich danych osobowych, który gromadzi je w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane do nas pytania. Ponadto Talex S.A. może przetwarzać Twoje dane w celu przesyłania treści marketingowych, jeżeli wyrazisz na to zgodę. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje odnoszące się do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych dostępne są w naszej Polityce prywatności.
  Jesteśmy
  członkiem
  Spółka notowana
  na GPW
  Jesteśmy
  członkiem
  Napisz do naskontakt(at)talex(dot)pl