Key Account Manager
Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. KA/06/2022_WRO

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.
Do grona naszych klientów należą firmy z sektora finansowego, e-commerce, automotive i innych.
Talex świadczy szeroki wachlarz usług IT w obszarze Data Center, integracji systemów IT, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu usług Helpdesk i Service Desk.
Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 2500 projektów informatycznych. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie kompleksowego wsparcia IT.

Opis stanowiska

Będziesz odpowiednim kandydatem, jeśli:
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług IT – rozwiązań Data Center, Service Desk, Helpdesk, wsparcia serwisowego oraz budowaniu relacji z klientem B2B
  • Potrafisz samodzielnie pozyskiwać nowych klientów
  • Prowadzisz komunikację z klientami w sposób profesjonalny
  • Jesteś osobą wytrwałą i proaktywną, która angażuje się w realizację założonych celów
  • Charakteryzuje Cię wewnętrzna motywacja i zaangażowanie w działaniu
  • Potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Analizowanie potrzeb klienta i identyfikowanie szans sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami spółki
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji i prezentacji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Współpraca z zespołem marketingu i zespołami projektowymi
  • Raportowanie wyników

Co zyskasz, pracując w naszej firmie?

  • Będziesz współpracować z doświadczonymi ekspertami
  • Weźmiesz udział w projektach dla międzynarodowych klientów
  • Otrzymasz możliwość sprzedaży rozwiązań opartych o najnowsze technologie
  • Dołączysz do rozwijającej się firmy z bogatym doświadczeniem i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • Platformę do nauki języków obcych

Jesteś zainteresowany ofertą?

Korzyści pracy w Talex

Prywatna opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Indywidualna ścieżka kariery
Przejrzysty proces rekrutacji
Brak dress code
Platforma do nauki języków obcych
Benefity Sodexo
Przyjazna atmosfera w pracy
Talex Data Center Poznań
Jesteśmy
członkiem
Spółka notowana
na GPW
Jesteśmy
członkiem
Napisz do naskontakt(at)talex(dot)pl