Serdecznie zapraszamy na webinar, który przygotowaliśmy wraz z firmą Veracomp. Zaprezentujemy na nim naszą usługę stworzoną w oparciu o oprogramowanie firmy Fortinet. Dzięki niej logi zbierane za pomocą FortiAnalyzera będą przechowywane w sposób bezpieczny w najwyższej klasy ośrodkach Talex Data Center.

Czego dowiesz się z naszego webinaru?

  • O najczęstszych wyzwaniach, jakie pojawiają się podczas sprzedaży usług chmurowych.
  • Jakie są zalety posiadania rozwiązania FortiAnalyzer w chmurze?
  • O najkorzystniejszych modelach licencjonowania.
  • Jak uruchomić wersję testową dla klienta?

Kim są prelegenci?

Jacek Mayer
Dyrektor Działu Innowacji i Rozwoju Talex S.A.

Doświadczony PM w projektach tworzenia systemów informatycznych w oparciu o innowacyjne rozwiązania informatyczne z dużym naciskiem na automatyzację i rozwiązania software defined. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu środowisk Cloud Infrastructure i rozwiązań informatycznych budowanych zgodnie z metodyką DevSecOps. Jest promotorem nowoczesnych i otwartych (Open Source) rozwiązań wśród współpracowników i klientów.

Paweł Leśniczak

Kierownik Zespołu Wdrożeń Aplikacji Talex S.A.

Doświadczony Project Manager, kieruje zespołem zajmującym się wdrożeniami aplikacji oraz integracją systemów informatycznych.

Artur Madejski

Ekspert Fortinet Veracomp – Exclusive Networks

Sprawuje opiekę nad rozwiązaniami bezprzewodowymi oraz zaawansowanymi technologiami FORTINET, skupiającymi produkty bezpieczeństwa komunikacji e-mail, e-usług, uwierzytelniania, przechowywania i korelacji danych (SIEM) oraz systemy komunikacji głosowej i wideorejestracji.

Tomasz Klimuntowski

Specjalista ds. handlowych Talex S.A.

Doświadczony Handlowiec, doradza w zakresie zakupów sprzętu IT oraz oprogramowania.