Ebook - Jak zaoszczędzić na prowadzeniu serwerowni?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

  Talex S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27D w Poznaniu (61-619) jest administratorem Twoich danych osobowych, który gromadzi je w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane do nas pytania. Ponadto Talex S.A. może przetwarzać Twoje dane w celu przesyłania treści marketingowych, jeżeli wyrazisz na to zgodę. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje odnoszące się do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych dostępne są w naszej Polityce prywatności.

  Talex SA świadczy kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w IT. Nasza działalność obejmuje usługi Data Center, Outsourcing oraz Software Development. Zatrudniamy niemal 300 pracowników IT o różnych specjalizacjach, dlatego jesteśmy w stanie realizować dla klientów złożone projekty informatyczne.
  Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem oraz szerzyć wiedzę na temat branży informatycznej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ebooka, który zawiera wiele praktycznych porad dotyczących budowy firmowej serwerowni oraz wskazówek pozwalających wypracować pewne oszczędności.
  Każda firma, która chociaż część swojej działalności realizuje w przestrzeni wirtualnej, potrzebuje miejsca do przechowywania systemów informatycznych, aplikacji lub danych. Chcąc przechowywać je w swojej siedzibie, musi zainwestować w budowę serwerowni. Organizacja takiego pomieszczenia jest jednak bardzo kosztowną oraz trudną inwestycją. Szukasz porad jak wygenerować pewne oszczędności? Zapraszamy do lektury naszego ebooka!
  Jesteśmy
  członkiem
  Spółka notowana
  na GPW
  Jesteśmy
  członkiem
  Napisz do naskontakt(at)talex(dot)pl