W piątek, 28 czerwca gościliśmy w TALEX SA Panią Lornę Handley z firmy RICO LOGISTICS LIMITED z miejscowości Slough pod Londynem. RICO LOGISTIC LIMITED  zajmuje się kompleksowo usługami logistycznymi, w tym łańcuchem dostaw i usługami technologicznymi, obsługując znaczące firmy w Wielkiej Brytanii i Europie. (http://www.ricogroup.global/)

Z RICO LOGISTICS LIMITED nasza firma współpracuje od 2016 roku. W ramach świadczonych usług dla RICO obsługujemy kontrakty serwisowe dla takich firm, jak np.: SC Johnson, Rockwell, Alstom czy TK Max.

Liczba kontraktów oraz liczba obsługiwanych zgłoszeń stale się zwiększa, a firma Talex jest dla RICO partnerem numer jeden w Polsce. Podczas spotkania zostały omówione tematy związane z jakością świadczonych usług, problemy w ich realizacji, poruszono także możliwe przeszkody, jakie może wywołać Brexit. Ponadto w trakcie wizyty zaprezentowaliśmy klientowi te usługi, których na chwilę obecną nie ma jeszcze w portfolio usług świadczonych przez Talex na rzecz RICO. Mowa tutaj przede wszystkim o usługach Data Center, Monitoringu, Security Operation Center (SOC) oraz Biurach Zapasowych. W trakcie wizyty pokazaliśmy również możliwości produkcyjne i zaplecze naszego Rollout Factory.

Wizyta zrobiła ogromne wrażenie, w szczególności prezentacja TALEX DATA CENTER. Warto wspomnieć, że Pani Lorna Handley był naszym gościem kilka lat wcześniej, reprezentując wówczas firmę A&O Services,  która również jest naszym klientem. Mając porównanie, jak wyglądał Talex wtedy i teraz, Pani Handley stwierdziła, że nasza firma uległa licznym przemianom i dynamicznemu rozwojowi.