Zapraszamy na relację wideo z panelu dyskusyjnego z udziałem naszego eksperta w module poświęconym obiektom Data Center!

25 marca, godz. 13:00 – 13:40| Serwerownie przyszłości, budować czy wynajmować – oto jest pytanie

W dniach 25 i 26.03 odbył się Kongres Obiektów 2021 organizowany przez magazyn Obiekty – magazyn branżowo-edukacyjny, którego celem jest podnoszenie jakości branży nieruchomości, administracji, zarządzania, utrzymania obiektów oraz strategicznego wsparcia biznesowego.

Tegoroczne wydarzenie realizowane było w dwóch blokach tematycznych:

  • Obiekty przyszłość w erze cyfrowej,
  • Usługi i wsparcie w przyszłości.

W pierwszym bloku znalazło się miejsce na omówienie roli obiektów, jakimi są nowoczesne Data Center. Oprócz prezentacji na temat rynku DC w Polsce i na świecie przygotowanej przez Roberta Berlińskiego z BCA Group odbył się moderowany przez niego panel dyskusyjny z udziałem naszego eksperta Tomka Kwiczora pt. Serwerownie przyszłości, budować czy wynajmować – oto jest pytanie.

W trakcie panelu Tomasz Kwiczor, Dyrektor ds. Usług Outsourcingowych w TALEX SA, podzielił się doświadczeniami zdobytymi podczas projektowania i budowy ośrodków Talex Data Center, jak i tymi wynikającymi z wieloletniej współpracy z naszymi Klientami. W studio na żywo rozmawiał z:

  • Robertem Berlińskim z BCA Group,
  • Mariuszem Kisielem z SPIE Building Solutions,
  • Piotrem Kowalskim z VERTIV.

Serdecznie zapraszamy do oglądania retransmisji! Panel dyskusyjny: Serwerownie przyszłości, budować czy wynajmować?